Ц
Ц
A
A
A+

Повідомити про корупцію

Шановний відвідувачу !


Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) та його структурних підрозділів, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Львів) про зазначені факти наступними способами:


   Заповнивши форму для онлайн звернення
   Листом на електрону скриньку: no.corruption@lv.minjust.gov.ua
   Телефонним зв'язком: (032) 255-55-66 з понеділка по четвер з 09.00 год. до 18.00 год. та у п’ятницю з 09.00 год. до 16.45 год. із щоденною перервою з 13.00 год. до 13.45 год. (за винятком неробочих днів).
   Поштою на адресу Західного міжрегіональне управління Міністерства юстиції України (м. Львів): пл. М. Шашкевича, буд. 1, м. Львів, 79000.
   Подати через «Скриньку довіри», за адресою: пл. М.Шашкевича, буд. 1, м. Львів, 79000.

Форму звернення можна завантажити тут


Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства буде підлягати розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.


Анонімне повідомлення не може розглядатися як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його подання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.


Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або інших заходів реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Ваші дані

Ім’я, прізвище, по-батькові
Ваш e-mail або номер телефону
Введіть Ваше повідомлення тут...