Ц
Ц
A
A
A+

Новини

Підписано узгоджені рішення стосовно розширення надання послуг єМалятко


01-06-202010:16

З початку 2020 року Урядом запроваджено експериментальний проєкт «єМалятко» щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини.

Послуга єМалятко дає можливість українським родинам швидко та просто отримати від держави до 9 базових послуг, пов’язаних із народженням дитини.

Станом на сьогодні, у складі єМалятко через адміністраторів ЦНАП м.Львова, Рівненської та Волинської областей у пологових будинках та у відділах ДРАЦС можна отримати такі послуги:

  • державна реєстрація народження;
  • визначення походження дитини;
  • реєстрація місця проживання;
  • призначення допомоги при народженні дитини;
  • призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;
  • реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;
  • визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;
  • внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

 

Станом на сьогодні , від моменту запровадження в рамках «єМалятко»  у Львівській, Рівненській та Волинській областях прийнято 939 заяв, за якими надано 3 930 послуг:

Головна мета об’єднання кількох послуг – зручність для громадян, економія часу та ресурсів.

Також, з метою запуску усіх відділів державної реєстрації актів цивільного стану для надання комплексної послуги «єМалятко» підписуються узгоджені рішення між Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Львів) та органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, які утворили Центри надання адміністративних послуг, якими передбачено процедуру надання комплексної послуги «єМалятко», основні напрями та принципи взаємної співпраці в наданні такої послуги.

Задля забезпечення доступності та зручності електронних послуг, розширюємо географію проєкту «єМалятко» та невдовзі в кожному населеному пункті Львівської, Рівненської та Волинської областей, де є ЦНАПи, а це близько 80-ти ЦНАПів, молоді батьки зможуть відчути на собі оновлений підхід до якості надання послуги «єМалятко» та отримати під час реєстрації народження дитини до 9 послуг за однією заявою!

Сьогодні за участі очільника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Юрій Добош разом з головами Пустомитівської та Золочівської РайДержАдміністрацій Андрієм Марко і Василем Маркевичем підписали узгоджені рішення про доступність послуги є Малятко в ЦНАПах кожного населеного пункту.Дивитись у фотогалереї