Ц
Ц
A
A
A+

Новини

З нагоди відзначення 10-річчя ухвалення Закону України "Про безоплатну правову допомогу" 02.06.2021 року у правовому клубі Pravokator відбувся круглий стіл організований БПД Львівщини.


03-06-202113:30

Участь в заході також взяла начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Віталія Шепега.

Під час презентації роботи центрів акцентувалась увага на ролі правопросвітництва та спільної роботи в об'єднаних територіальних громадах, закладах освіти, відділах Центру пробації, місцях несвободи, тощо.

Серед учасників круглого столу: керівництво центрів з надання БВПД Львівщини та партнери: Регіональний координатор Уповновженого ВР України з прав людини, представники обласного управління поліції, прокуратури, патрульної поліції, обласної служби у справах дітей та Львівського обласного центру соціальних служб, адвокати БПД, громадської організації "Осоння", Львівського притулку для жінок, що зазнали домашнього насильства.

Кожен з присутніх привітав систему БПД з ювілеєм профільного Закону, розповів про основні підсумки та досягнення спільного партнерства - надання правової допомоги людям, які з причин соціальної незахищеності, інвалідності, кривди насильницького характеру, війни та інших вагомих причин звертаються за захистом своїх прав та законних інтересів.