Ц
Ц
A
A
A+

Новини

З 1 червня у Камінь - Каширській державній нотаріальній конторі громадян прийматиме нотаріус Володимир - Волинської держнотконтори Юлія Хома


03-06-202109:00

З 1 червня 2021 року нотаріальне обслуговування громадян на території Камінь-Каширського районного нотаріального округу Волинської області здійснюватиме державний нотаріус Володимир - Волинської державної нотаріальної контори Юлія Хома. Вона прийняла документи діловодства та архіву Камінь - Каширської держнотконтори і виконуватиме обов’язки завідувача.
З 11 червня кожної п’ятниці місяця прийом громадян буде здійснюватись в приміщенні Камінь - Каширської держнотконтори. В інші робочі дні тижня громадян прийматимуть в приміщенні Володимир - Волинської державної нотаріальної контори.
Донедавна обов’язки завідувача Камінь - Каширської держнотконтори тимчасово виконував Кух Віктор Іванович. У зв’язку із великим навантаженням в роботі Любешівської державної нотаріальної контори, завідувачем та єдиним державним нотаріусом якої є Віктор Іванович, Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Львів) було прийнято рішення щодо перекладення тимчасового виконання обов’язків завідувача Камінь - Каширської держнотконтори на державного нотаріуса Володимир - Волинської держнотконтори. В ній, окрім Юлії Хоми, працюють ще два державних нотаріуси.
Заповнити посаду завідувача Камінь - Каширської держнотконтори, яка з червня 2020 року є вакантною, на постійній основі на даний час неможливо у зв’язку із відсутністю кандидатів на зайняття даної посади.
Водночас зауважуємо, вчинення нотаріальних дій в Україні, відповідно до частини другої статті 1 Закону України «Про нотаріат», покладається на нотаріусів, які працюють в державних нотаріальних конторах, державних нотаріальних архівах (державні нотаріуси) або займаються приватною нотаріальною діяльністю (приватні нотаріуси).
На території Камінь - Каширського районного нотаріального округу здійснюють нотаріальну діяльність три приватних нотаріуси.
Горбачук Аліна Адамівна (03357)-2-37-36
Горбачук Ігор Михайлович (03357)-2-15-29
Кузьміна Ірина Миколаївна (03357)-5-03-41