Ц
Ц
A
A
A+

Новини

Онлайн-конференція щодо "Правових аспектів у сфері земельних відносин"


25-02-202109:43

Тарас Грень від Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) спільно зPRAVOKATOR правовий клуб провели онлайн-конференцію щодо "Правових аспектів у сфері земельних відносин".

Понад 200 учасників брали активну учать у обговорені. З вітальними словами щодо актуальності даної тематики звернулися: Голова обласної ради Ірина Гримак, Олександр Баранов – в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги, заступник голови ЛОДА Юрій Бучко, Іван Красницький - директор Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України.

Тарас Грень: - "Дана конференція є майданчиком для обговорення актуальних тем серед широкого кола представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, адвокатури, нотаріату, правоохоронних органів, науковців, аграріїв та інших зацікавлених осіб, а саме: щодо переваг та недоліків нового закону про обіг земель в Україні, завдання земельної реформи, особливості державної реєстрації,новел законодавства щодо запобігання рейдерства, тощо."

Доповідачі підготували найбільш ключові та важливі теми для обговорення:

  • про земельну реформу - як рушій для розвитку агропромислового сектору економіки;
  • сучасні правові аспекти ринку земельних ділянок;
  • сільськогосподарського призначення в Україні;
  • теоретичні та практичні проблеми земельних орендних правовідносин;
  • державна реєстрація прав на земельні ділянки, та які документи необхідні для проведення державної реєстрації, антирейдерське законодавство у сфері земельних правовідносин, робота комісії із забезпечення громадського моніторингу за діяльністю Держгеокадастру у Львівській області.

Огляд даних тем матиме вплив на розуміння саме земельних відносин з юридичної точки зору та правильне застосування на практиці норм чинного законодавства.