Ц
Ц
A
A
A+

Новини

Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів


31-12-202012:04

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня                2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

НАКАЗУЮ:

  1. Дозволити виконання позмінної роботи працівників Управління (далі працівники), а за технічної можливості – також роботу в режимі реального часу через Інтернет із збереженням заробітної плати, дистанційну (надомну) роботу.
  2. Установити з 11 до 22 січня 2021 року включно для працівників режим дистанційної (надомної) роботи, крім працівників, для яких неможливо встановити режим дистанційної (надомної) роботи у зв’язку з характером виконуваних завдань, та працівників, які забезпечують надання адміністративних послуг.
  3. Установити на період дії карантину продовженого до 28 лютого 2021 року, початок робочого часу о 8 годині.
  4. Керівникам самостійних структурних підрозділів Управління забезпечити безперебійну роботу підпорядкованих структурних підрозділів у період карантину.
  5. Працівникам, які виконують роботу в режимі реального часу через Інтернет, дистанційно (надомно), упродовж робочого часу виконувати свої посадові обов’язки за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій поза межами адміністративних будівель Управління за місцем проживання чи в іншому місці за їх вибором.
  6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Наказ