Ц
Ц
A
A
A+

Новини

З 1 грудня відділи державної виконавчої служби міста Львова, а також Львівський міський відділ ДРАЦС розпочали роботу у Автоматизованій системі діловодства «Док Проф 3».


07-12-202010:40

У Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) продовжується оптимізація процесів документообігу. З 1 грудня відділи державної виконавчої служби міста Львова, а також Львівський міський відділ ДРАЦС розпочали роботу у Автоматизованій системі діловодства «Док Проф 3».

Налагоджено ефективну взаємодію територіально віддалених відділів та Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) у електронному форматі.  Обмін кореспонденцією, спільна підготовка та погодження проектів електронних документів – це процеси, які вдалось реалізувати не відходячи від робочих місць.

Документообіг в установі перейшов на новий етап. Суттєво покращилась робота в частині контролю за виконанням документів, скоротився час їх опрацювання та зменшився обсяг паперової документації. Це дієвий крок вперед до електронної взаємодії між установами та автоматизації процесів діловодства.