Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Zoom-конференції для представників Вараської, Дубенської, Рівненської та Сарненської районних державних адміністрацій


14-01-202213:00

Вчора, 13.01.2022 працівники відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів розпочали активну роботу у 2022 році щодо проведення необхідних заходів.

Відтак, начальник відділу Віталія Шепега провела нараду у форматі Zoom-конференції для представників Вараської, Дубенської, Рівненської та Сарненської районних державних адміністрацій, за участі представників обласної адміністрації, а також посадових осіб, що забезпечують зберігання реєстраційних справ.

Метою проведення даного заходу є запобігання негативним наслідкам в сфері економіки, бізнесу та неможливості реалізації своїх конституційних прав громадянами у зв’язку із здійсненням підприємницької діяльності.

Питання, які були предметом обговорення:

-порядок формування та зберігання реєстраційних справ, зокрема в частині передачі реєстраційних справ;

-зняття/взяття на облік реєстраційних справ у Єдиному державному реєстрі;

-дотримання строків передачі реєстраційних справ;

-типові порушення законодавства при формуванні, передачі реєстраційних справ та відповідальність;

-деякі питання практичного застосування законодавства у сфері державної реєстрації;

-оновлення інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.

Варто зазначити, що у двох районних державних адміністраціях Рівненської області працюють державні реєстратори юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, відповідно це має позитивний вплив на їх діяльність у наданні адміністративних послуг громадянам.

Дякуємо державним реєстраторам та відповідальним особам, що забезпечують зберігання реєстраційних справ, за участь у заході.

Разом з тим, висловлюємо вдячність представникам Рівненської обласної державної адміністрації, що долучились до наради. Адміністрацією було повідомлено, що у Рівненській області із 64 територіальних громад центри надання адміністративних послуг мають лише 39. Зокрема, в Дубенському районі із 19 мають ЦНАПи – 11.

Постійна співпраця та комунікація є дуже важлива для ефективної роботи! Отож, план проведення заходів на І квартал 2022 року складений, рухаємось далі…