Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Затверджено проект щодо оформлення ID-картки та закордонного паспорта громадянам України, які перебувають за межами держави


15-06-202209:29

Кабінет Міністрів України затвердив Постанову № 678 від 10 червня 2022 року, якою ухвалив Порядок реалізації експериментального проекту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон громадянам України, які перебувають за межами держави.

Зокрема, передбачено, що документи для оформлення ID-картки та закордонного паспорта громадянам України, які перебувають за межами нашої країни, прийматиме розміщений закордоном підрозділ державного підприємства «Документ», що належить до сфери управління Державної міграційної служби України та є адміністратором Єдиного державного демографічного реєстру. Перелік держав, у яких прийматимуть документи для оформлення паспортів громадянина України, визначатиме ДМС України за погодженням з Міністерством закордонних справ.

Постанова набирає чинності через 15 днів з дня її опублікування, йдеться на сайті Державної міграційної служби. Планується, що проект реалізовуватимуть впродовж двох років.