Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

За знаннями про роботу органів юстиції - у міжрегіональне управління


28-09-202215:00

28 вересня у рамках ознайомчої практики студенти 5 курсу юридичного факультету заочної форми навчання Волинського національного університету імені Лесі Українки відвідали Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції за територіальною юрисдикцією Волинської області.

Заступник начальника міжрегіонального управління у Волинській області Ольга Семенюк ознайомила студентів зі структурними підрозділами органів юстиції, наголосила на можливості проходження практики студентами вишу та розповіла про основні вимоги до кандидатів на заняття вакантних посад.

Для студентів провели екскурсію підрозділами міжрегіонального управління юстиції. Вони, зокрема, більше дізнались про роботу відділу розвитку персоналу, відділів з питань нотаріату та банкрутства, відділу державної реєстрації ЗМІ та громадських формувань, сектору судової роботи та міжнародного співробітництва

Навчальний візит зацікавив студентів, кожен мав можливість розпитати про те, що його цікавить і отримати кваліфіковану відповідь.