Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

У Волинській області збільшилась кількість відділів державної реєстрації актів цивільного стану, де можна повторно отримати свідоцтва та витяги, що були замовлені через портал Дія.


21-09-202215:00

У Волинській області збільшилась кількість відділів державної реєстрації актів цивільного стану, де можна повторно отримати свідоцтва та витяги, що були замовлені через портал Дія. Донедавна послуга була доступна у Луцькому відділі ДРАЦС у Луцькому районі Волинської області, Ковельському відділі ДРАЦС у Ковельському районі Волинської області, а тепер послуга доступна в:

Горохівському відділі ДРАЦС у Луцькому районі Волинської області

Любомльському відділі ДРАЦС у Ковельському районі Волинської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів).

Для спеціалістів цих відділів було проведено онлайн - навчання, під час яких головний спеціаліст Луцького відділу ДРАЦС Олена Валігура роз’яснила принципи опрацювання заяв і надання послуги замовникам.

Нагадуємо, що повторно свідоцтва і витяги можна замовити на порталі Дія.

Через портал Дія можна замовити дублікат свідоцтва про народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені та витяги. Термін опрацювання заяви — до 3 робочих днів.

З початку дії цієї послуги на Волині повторно видано 97 свідоцтв і витягів.

Працюємо для вас!