Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Робота в територіальних громадах Львівщини триває.


27-10-202111:00

26.10.2021 року в форматі круглого столу проведено черговий захід представниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів, який відбувся у Заболотцівській територіальній громаді під керівництвом голови п.Марії Дискант.

Мета зустрічі - це інформування населення громади про основні зміни законодавства у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу, а також застосування новел законодавства в практичній діяльності. Зокрема, доведено до відома інформацію про: КБВ, орендні правовідносини, ринок землі, діяльність фермерських господарств, способи захисту своїх прав та сервіси Мінюсту, а також роз’яснення щодо правильного застосування норм законодавства.

На заході були також присутні представники громади, інститутів громадянського суспільства, бізнесу тощо.

Під час спілкування присутні висловлювали свої думки, пропозиції та міркування щодо врегулювання ряду актуальних питань, які виникають при оформленні відповідних документів.

Також, здійснено візит до Центру надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради, де відповідна інформація про надання адміністративних послуг розміщена на стендах та є актуальною, а також інформаційні та технологічні картки приведені у відповідність до змін законодавства. Прийом здійснюється з дотриманням карантинних обмежень.

Відтак, зразкове надання адміністративних послуг населенню є важливим елементом для кожного з нас.

Працюємо спільно з метою реалізації державної політики в частині надання якісних адміністративних послуг громаді.