Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Онлайн-нараду для представників Вараської, Дубенської, Рівненської, Сарненської районних державних адміністрацій Рівненської області


11-10-202111:00

Взаємодія та комунікація з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування проводиться й надалі на належному рівні, з метою налагодження співпраці для досягнення якісних результатів спільної роботи.

07.10.2021 начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Віталія Шепега провела онлайн-нараду для представників Вараської, Дубенської, Рівненської, Сарненської районних державних адміністрацій Рівненської області та посадових осіб, що забезпечують зберігання реєстраційних справ.

До даного заходу також долучились представники обласної державної адміністрації.

Питання, які були предметом обговорення: порядок формування та зберігання реєстраційних справ, зокрема в частині передачі реєстраційних справ, а також зняття/взяття на облік реєстраційних справ у Єдиному державному реєстрі.

Варто зазначити, що станом на сьогодні передано всі реєстраційні справи у сфері нерухомості та бізнесу до новостворених районних державних адміністрацій Рівненської області, про що складно відповідні акти приймання - передавання.

Дякуємо усім за участь, а також змістовну інформацію та дискусію!

Разом з тим, висловлюємо вдячність представникам Рівненської обласної державної адміністрації за постійну співпрацю та комунікацію в такому важливому напрямку!