Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Навчання для реєстраторів тривають!


21-12-202115:00

Головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації М.Панькевич проведено навчання у форматі zoom-зв’язку для державних реєстраторів Дубенського району Рівненської області. В онлайн семінарі взяли участь представники від Дубенської міської ради, Млинівської селищної ради, Боремельської територіальної громади та інші.

Говорили про зміни законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, які набрали чинності 25 листопада цього року.

Зокрема, звернуто увагу на зміни до Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127 та Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1141;

Крім того обговорено основні моменти щодо передачі реєстраційних справ між суб’єктами, що забезпечують зберігання реєстраційних справ та відповідальність у сфері державної реєстрації.

Вдячні за співпрацю та належну комунікацію!