Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Нарада з нотаріальною спільнотою Львівщини


20-07-202112:00

Тарас Грень - начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) взяв участь у нараді з Володимиром Марченко - Президентом Нотаріальної палати України. Дякуємо за запрошення Юрію Пилипенко, оскільки могли почути актуальні проблемні питання від нотаріальною спільноти Львівщини, а саме:

✅Межі Львівського міського нотаріального округу. З даного приводу зробили запит у Львівську міську раду, оскільки межі округу формується відповідно до адміністративної територіального устрою, за наслідками отриманої відповіді проінформуємо Вас.

✅Проведення перевірок, щодо фінансового моніторингу. Вони будуть, як тільки затвердять усі нормативні документи, які регламентуватимуть порядок їх проведення. Не забувайте, що державні і приватні нотаріуси повинні постійно здійснювати фін моніторинг, не зважаючи на те, що тимчасово перевірки не проводяться!

✅Чи будуть окремі перевірки, щодо реєстрації земель сільськогосподарського призначення? Перевірки будуть проводитися згідно затверджених графіків, які доведені до вашого відома, та в рамках чинного законодавства. Окремих перевірок, щодо посвідчення договорів відчуження земель сільськогосподарського призначення не буде- Тарас Грень.

🔰Згодом, будемо інформувати, щодо вирішення даних питань❗