Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

На Рівненщині тривають заходи з нагоди Всеукраїнської акції "16 днів протидії насильства"


01-12-202115:00

30 листопада, у Рівному пройшов форум "Шляхи протидії насильству". Участь у заході взяли представники Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), за територіальною юрисдикцією Рівненської області. Робота форуму передбачила створення практикуму з пошуку шляхів протидії насильству у всіх його проявах. Відтак, у ході заходу представники поліції, громадських організацій, Міністерства юстиції, студенти обговорили шляхи запобігання та протидії домашньому насильству, порядок отримання правової допомоги для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, ефективність створення чат-ботів для негайного реагування на звернення.

Зокрема, Оксана Сальчук, заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Рівненській області розповіла про порядок відновлення втрачених чи загублених документів для осіб, які постраждали від насильства.

Під час другої частини форуму студентські робочі групи представили власні ідеї та напрацювання, що допоможуть протидіяти і зменшити прояви насильства. А ще слухачі курсу неформальної освіти презентували 2 соціальних реклами, які закликають зупинити насильство.

Якщо ви жертва насильства - не бійтесь звернутися по допомогу!