Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Працівники юстиції у Рівненській області долучилися до Форуму цифрової трансформації регіонів


16-09-202008:28

Про важливість процесу цифрової трансформації країни та особливості регіональної цифровізації говорили під час Форуму, який відбувся 15 вересня у форматі онлайн трансляції. Участь в заході взяли більше 1000 учасників зі всієї України. Серед них - керівництво Міністерства цифрової трансформації та Міністерства юстиції України, представники органів місцевого самоврядування, органів влади, експерти і фахівці у сфері цифровізації. Долучилися до Форуму і працівники Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів).
За словами Оксани Сальчук, заступника начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів), основні виклики, які сьогодні стоять перед органами державної влади - це вміння визначити пріоритети у впровадженні інструментів цифрової трансформації, для збільшення аудиторії громадян, які зможуть використовувати електронні сервіси у своєму повсякденному житті. Відтак, участь у подібних заходах дає можливість познайомитися з кращими регіональними практиками та сприяти покращенню життя у своїх регіонах завдяки цифровій трансформації.

Під час Форуму, що тривав впродовж 3 годин у форматі панельних дискусій, експерти говорили про принципи розбудови цифрової громади, прийняття обґрунтованих рішень на основі даних, необхідність у підтримці інноваторів (драйверів цифровізації). Разом з тим, учасники заходу дистанційно познайомилися з досвідом процесу цифрової трансформації Швеції та Фінляндії та мали можливість онлайн поставити свої запитання експертам стосовно особливостей процесу цифровізації.
Діджитилізація в дії!