Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Zoom-конференції для адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг та державних реєстраторів Львівської області


05-03-202108:49

04.03.2021 представники відділу взаємодії з субʼєктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) організували нараду у форматі Zoom-конференції для адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг та державних реєстраторів Львівської області, з актуальних питань практичного застосування норм законодавства щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців. Участь в якій взяли понад 60 осіб.

Заступницею начальника відділу взаємодії з субʼєктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Ганною Гнатів проінформовано присутніх, що

❗при здійсненні передачі реєстраційних справ або документів для долучення до реєстраційної справи необхідно керуватися Розділом IV Передача реєстраційної справи або документів для долучення реєстраційної справи Порядку формування та ❗зберігання реєстраційних справ, затвердженого наказом МЮУ 18.11.2016 за №3267/5.

Доведено до відома процедуру проходження спецперевірки діяльності державного реєстратора у Державних реєстрах, а саме:

🔰до державних реєстраторів, які переведені з посади державного реєстратора на іншу посаду державного реєстратора у зв’язку з реорганізацією або ліквідацією суб’єкта державної реєстрації,

Слід зауважити що при передачі або делегування повноважень і функцій від одного суб’єкта державної реєстрації до іншого спеціальна перевірка не застосовується.

🔰При цьому підтвердженням факту перебування суб’єкта державної реєстрації, з яким припиняє трудові відносини державний реєстратор, шляхом переведення до іншого суб’єкта державної реєстрації, у стані припинення вважається – наявність відповідного запису у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань «у стані припинення», або «припинено».

❗У разі відсутності такого запису у відповідному реєстрі, на підтвердження розпочатої процедури реорганізації (ліквідації), може бути взято до уваги засвідчена в установленому порядку копія рішення відповідного органу про початок процедури реорганізації/ліквідації.

Розглянуто також інші актуальні питання та новели законодавства з питань державної реєстрації. Дякуємо усім за участь та комунікацію.