Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Продовжуємо ділитись позитивним досвідом зі сплати боргів по аліментах.


04-03-202116:49

На виконанні у державного виконавця Шевченківського відділу державної виконавчої служби у місті Львові перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів з боржника на користь трьох дітей в розмірі 50% усіх видів його заробітку, щомісячно починаючи 04.03.2015р. до досягнення найстаршою дитиною повноліття.

03.11.2016 року державним виконавцем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження щодо виконання виконавчого документа. Сума заборгованості по аліментам на той час становила 37 574,18 грн. Проте боржник не з’являвся та не надав пояснення щодо не виконання рішення суду.

У відповідності до вимог чинного законодавства державним виконавцем вживались заходи примусового характеру а саме:

❌про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України,

❌постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортним засобом,

❌постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання

❌постанову про встановлення тимчасового обмеження у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю.

Згідно розрахунку від 26.02.2020 заборгованість зі сплати аліментів вже становила 155 715,94 грн.

Після цього державним виконавцем було направлено подання про оголошення розшуку боржника в Шевченківський районний суд м.Львова.

Згодом після повторно скерованого запиту державного виконавця в Регіональний сервісний центр ГУСЦ МВС у Львівській області, виявився зареєстрований транспортний засіб ВАЗ 21101, 2007 року випуску. Який був реалізований Через площадку OpenMarket - СЕТАМ на перших торгах за ціною – 68 300,00 та перераховано стягувачу в рахунок погашення заборгованості по аліментах на утримання трьох дітей.