Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Керівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) взяли участь у тренінгах щодо підвищення рівня професійної компетентності


13-09-202115:00

Щодня працівники сфери надання адміністративних послуг у повсякденній роботі стикаються із тисячами відвідувачів. Цикл тренінгів «ВІЛ, туберкульоз, КОВІД-19: підвищення рівня знань у сфері праці», які провело для працівників Міністерство юстиції України спільно з Міжнародною організацією праці в Україні, має на меті вдосконалити рівень професійних навиків, знань та умінь фахівців відділів ДРАЦС щодо запобігання різним захворюванням.

Під час практичних занять, керівники відділів ДРАЦС з усієї України мали нагоду обговорити зміни в законодавстві, поділитися власним досвідом, попрацювати в групах, створити проекти та мотивувати себе до нових дій. Цікавий досвід, яскраві враження, важлива інформація та нові знання - те, що отримали учасники тренінгу впродовж навчань. А найголовніше - це офлайн зустріч зі своїми колегами, та можливість поспілкуватися після довгої перерви.

Продовжуємо працювати далі!