Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Пари, які одружилися у скорочені терміни «Шлюб за добу», розлучаються рідше!


15-09-202010:34

У 2017 році вперше у Рівному закохані одружилися у скорочені терміни, скориставшись проектом Міністерства юстиції «Шлюб за добу». Поступово до проєкту долучилися інші міста Рівненської області - Сарни та Дубно. З того часу послугою скористалися 2134 пар закоханих, з них розлучилось всього - 64.

«Є така думка, чим швидше одружились закохані, тим менше вони перебуватимуть у шлюбі, оскільки це рішення є поспішним, не обдуманим та емоційним. Ми розвіюємо стереотипи і оприлюднюємо цифри. З моменту запровадження проєкту на Рівненщині лише 3% таких пар розлучились»,- зазначає очільниця Рівненського обласного відділу ДРАЦС.
Зазначимо, що наразі скористатися послугою можна у Рівному, Сарнах та Дубні. Лише у перші дні осені серед 45 зареєстрованих шлюбів, половина (22 пари ) одружилися скориставшись проектом «Шлюб за добу».

«Ці показники найкраща відповідь усім критикам, які вважають, що швидкі шлюби будуть так само швидко й розпадатись. Більше того, влітку ми додали ще одну локацію у Рівному, тому закохані, які не бажають чекати місячний термін для реєстрації шлюбу можуть одружитися у Рівненській обласній філармонії під звуки величного органу», — зазначає заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Оксана Сальчук.
Насамкінець нагадуємо, що громадяни можуть скористатися послугою ювілейної церемонії одруження. Прекрасна можливість пригадати незабутні емоції. До речі, під час ювілейного одруження сімейним подружжям повторно вручатимуть свідоцтво про шлюб. Послугу можуть замовити як самі ювіляри, так і близькі родичі чи друзі. Прекрасний подарунок на річницю весілля!