Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

У Рівному відбулася відеоконференція з керівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану


23-04-202016:52

Під час дистанційної наради присутні обговорили особливості законодавчих змін та їх практичне застосування у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та проаналізували практичні показники роботи за І квартал 2020 року.
У ході заходу керівники зосередили увагу на особливостях роботи підрозділів ДРАЦС у період тимчасових карантинних обмежень. Серед іншого, розглянули проблемні питання, які виникають при зверненні громадян. Зокрема, заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Оксана Сальчук рекомендувала керівникам популяризувати серед жителів регіону можливість отримання окремих послуг у сфері державної реєстрації онлайн. Мова йде про використання громадянами Он-лайн будинку юстиції та вебпорталу у сфері державної реєстрації при отриманні послуг. “Використання цих сервісів значно зменшить контакт між громадянами та дозволить зекономити час на візит до відділу ДРАЦС” - зазначила Оксана Сальчук.
Водночас Катерина Новікова, начальник відділу ДРАЦС у Рівненській області звернула увагу керівників на перспективу реалізації проекту єМалятко у всіх відділах Рівненської області та необхідності удосконалення теоретичних та практичних знань для впровадження пілотного проекту у районних підрозділах.
Проаналізувавши показники роботи за І квартал 2020 року присутні окреслили пріоритетні завдання на наступний звітний період.
Працюємо для вас та залишаємось на зв'язку!