Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

У Рівному працівники юстиції зустрілися з учасницями проєкту "Пузата мама-2020"


14-04-202009:35

Заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Оксана Сальчук зустрілася з членами сімейного клубу «Пузата мама». Проект вже десять років реалізується у Рівному для майбутніх мам, та покликаний переконати рівнян, що вагітність - це не хвороба, а особливий період, який можна провести активно і з користю. Така співпраця має на меті проінформувати учасників проекту з ініціативами Міністерства юстиції України та допомогти їм в подальшому з оформлення необхідних документів при народженні дитини.

У ході панельної дискусії, з вагітними говорили про переваги запровадження нової комплексної послуги єМалятко, урядову програму "Муніципальна няня", пільги для багатодітних сімей, видачу свідоцтва про народження дитини, оформлення листків тимчасової непрацездатності та виплату аліментів. Також, майбутнім матусям нагадали, що отримати свідоцтво про народження дитини можна відразу у пологовому будинку. Доєдналися до зустрічі працівники Рівненського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги.

«Приємно, що матусі відповідально ставляться до появи на світ їхніх малюків, цікавляться новаціями, які можуть стати корисними і необхідними для родини. Невдовзі учасники весняного сезону “Пузата мама 2020” зможуть відчути на собі переваги нового сервісу єМалятко, що дозволятиме батькам за однією заявою отримати до 10 найпопулярніших послуг, пов'язаних з народженням малюка», - зауважила Оксана Сальчук.