Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Працівники юстиції підвищили рівень кваліфікації на онлайн-семінарі


20-05-202021:31

"Організація діяльності державних службовців відділів державної реєстрації актів цивільного стану:загальні засади функціонування та особливості застосування спеціального законодавства» - тема короткострокового  семінару, що пройшов 19 травня для працівників відділів ДРАЦС Рівненщини. Участь у дистанційному навчанні взяли 39 працівників юстиції. Під час онлайн трансляції присутні обговорили правила ведення діловодства, складання та оформлення службових документів, порядок складання номенклатури справ, та передачі справ в архів. Разом з тим, особливу увагу доповідачі звернули на організацію та контроль виконавської дисципліни.

Досвідом з учасниками семінару ділилися працівники сектору документування у Рівненській області Вікторія Кирушок та Марчук Віталія.

Захід з підвищення кваліфікації організований спільно з Рівненським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади. Впродовж цього тижня також планується залучити до участі в заходах ще 40 працівників юстиції.