Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

“Правова обізнаність студентів як компонент структури правової вихованості майбутнього юриста”.


17-11-202016:31

З нагоди Міжнародного дня студентів, на запрошення доцента кафедри кримінального права і процесу, к.ю.н, Зоряни Зарадюк, представники Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) провели правову онлайн бесіду зі студентами 4 курсу юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі України. Зокрема, участь у заході взяли: Ольга Семенюк, заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) та Ярослав Букало, головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини сектору судової роботи та міжнародного співробітництва у Волинській області Відділу судової роботи та міжнародної правової допомоги Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів).
Розмова із майбутніми правниками проходила під назвою “Правова обізнаність студентів як компонент структури правової вихованості майбутнього юриста”.
Зазначимо, що управління юстиції тісно співпрацює із цим університетом, тож такі зустрічі проводяться на постійній основі. Однак, через карантин, сьогодні вперше спробували організувати правову бесіду в онлайн режимі. Із впевненістю підсумуємо, що розмова зі студентами була цікавою та змістовною, про що свідчила їхня активність.