Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Продовжуємо інформаційно- роз’яснювальну роботу серед ОТГ!


20-11-202009:33

19 листопада 2020 проведено онлайн-нараду в режимі Zoom з Бібрською та Великомостівською міськими об‘єднаними територіальними громадами Львівщини.
Так, за участі представників відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів спільно з посадовими особами Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, Держпродспоживслужби, на онлайн –нараді ознайомили учасників наради з особливостями створення та порядком державної реєстрації сімейних фермерських господарств, та їх фінансової підтримки з державного і обласного бюджету, оподаткуванням сімейних фермерських господарств.
В ході заходу, учасників також поінформовано про впровадження земельної реформи, зокрема про запуск обіг (ринку) землі та про основні зміни законодавства.
Адже однією із основних умов для створення фермерського господарства – є наявність земельної ділянки.
Надання земельних ділянок державної та комунальної власності у власність або користування для ведення фермерського господарства здійснюється в порядку, передбаченому Земельним кодексом України.
Для того, щоб отримати земельну ділянку необхідно звернутися з клопотанням до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який, передає у власність або користування такі земельні ділянки.
Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм у власність. земельних ділянок із земель державної або комунальної власності.
Статею121 Земельного кодексу передбачено у яких розмірах можуть бути надані такі земельні ділянки.
для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю),
для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара.