Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

У Рівному відбувся семінар-практикум «СКАЖИ НАСИЛЛЮ: НІ!»


18-12-202012:31

15 грудня в приміщені артмайстерні міста пройшов семінар-практикум «Скажи насиллю: НІ!» в рамках проєкту «Зупинись. Почни любити./ Stop. Start to love».

Проєкт покликаний привернути увагу людей до проблеми насильства у суспільстві, стосунках і сім`ї та об’єднав навколо себе науковців, громадських активістів, студентів, представників органів державної влади та просто небайдужих до проблеми громадян, які прагнуть допомогти сформувати нульову толерантність до будь-яких проявів насильства.

Участь у заході взяла Оксана Сальчук, заступник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) у Рівненській області. Під час зустрічі присутні обговорили законодавчі та нормативно-правові документи щодо запобігання та протидії насильства.

«Права людини - фундамент нашого існування в суспільстві, де чітко окреслена межа дозволеного та гарантія захищеності. У своїй щоденній роботі органи юстиції забезпечують практичну реалізацію прав українців, створюючи умови для їх вільного використання, а кожна надана послуга підкреслює глибинні перетворення на шляху до розбудови правової України. Більшість сервісів та повноважень Міністерства юстиції спрямовані на забезпечення захисту прав громадян», - зазначила Оксана Сальчук.

Насамкінець зустрічі лектори семінару, на знак подяки та небайдужості до висвітлення та обговорення теми насильства, отримали відзнаки від навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування і громадської організації ЛІТЕКО.

Пам’ятайте, свобода від насильства - основне право людини!