Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

У Рівному обговорили питання надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану


11-12-202012:03

9 грудня в управлінні юстиції, за територіальною юрисдикцією Рівненської області відбулася онлайн нарада з питань надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Участь у заході взяли керівники районних відділів ДРАЦС області, заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) у Рівненській області Оксана Сальчук, начальник відділу ДРАЦС Рівненської області Катерина Новікова.

У ході зустрічі присутні обговорили результати звітування щодо виконання плану роботи районних відділів державної реєстрації актів цивільного стану. Відтак, Вікторія Кирушок, завідувач сектору документування у Рівненській області звернула увагу керівників ДРАЦС на дотримання методичних рекомендацій під час складання звітів. В свою чергу Світлана Хомуйло, начальник відділу організації роботи та розвитку персоналу у Рівненській області вкотре нагадала про завчасне подання графіків щорічної відпустки та визначені завдання і показники результативності на 2021 рік.

Загалом під час наради розглянуто питання:

Організація роботи відділу ДРАЦС щодо надання адміністративних послуг

Дотримання виконавської дисципліни та належна організація контролю

Методичні рекомендації щодо складання звітів по виконанню плану роботи відділів

Порядок надання послуги єМалятко у територіальних відділах ДРАЦС

Зауважимо, що відділи ДРАЦС Рівненської області продовжують працювати в умовах карантину та забезпечують безперешкодне надання жителям області послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Більше того, усі територіальні підрозділи розпочали приймати заяви на отримання комплексної послуги єМалятко.