Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Плідний та доволі насичений конструктивними зустрічами завершується поточний тиждень у відділах ДРАЦС Рівненщини. Традиційно звітуємо про проведену роботу


04-06-202115:00

Розпочався тиждень із спільної зустрічі заступниці начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Оксани Сальчук та начальниці відділу ДРАЦС у Рівненській області Катерини Новікової з міським головою Дубровицької міської ради Микульським Богданом. У ході зустрічі присутні обговорили налагодження взаємодії з підпорядкованим органом місцевого самоврядування.

Цього тижня на Березнівщині говорили у про порядок електронної взаємодії між Єдиним державним реєстром судових рішень та Державним реєстром актів цивільного стану громадян, особливості розгляду справ про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України. Участь в обговоренні взяли: працівники Березнівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану та працівники Березнівського районного суду Рівненської області.

Тим часом, очільниця Острозького відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тетяна Стасюк зустрілася із керуючим справами виконавчого комітету Острозької міської ради Ліною Гуріною щодо компетенції органів державної реєстрації актів цивільного стану та перспективи здійснення державної реєстрації народження, шлюбу, смерті виконавчим органом Острозької міської ради.

А на Дубровиччині відбулося обговорення питань щодо підписання узгодженого рішення про співпрацю у наданні послуг в сфері державної реєстрації актів цивільного стану між Центром надання адміністративних послуг Дубровицької міської ради та Дубровицьким відділом ДРАЦС.

Працюємо для вас!