Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

86 % волинських батьків, що скористалися сервісом єМалятко у травні, обрали додаткову послугу з присвоєння дитині номера картки платника податків


04-06-202113:30

У травні сервісом єМалятко на Волині скористалося 422 батьків новонароджених. 86% з них замовили додаткову послугу з присвоєння дитині реєстраційного номера облікової картки платника податків. РНОКПП — це реєстраційний номер облікової картки платника податків, більш відомий як ідентифікаційний код. РНОКПП містить 10 цифр та присвоюється під час реєстрації дитини в Держреєстрі фізичних осіб платників податків.

Найчастіше РНОКПП потрібен для ідентифікації особи під час виплати доходів і сплати податків. А дитині він може знадобитися:

- під час оформлення договору дарування, спадкування;

- для отримання матеріальної винагороди за особливі досягнення (наприклад, на змаганнях чи олімпіадах).

Третина волинських батьків, що реєстрували народження дітей через єМалятко, обрали ще одну додаткову послугу - внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

Унікальний номер запису в реєстрі (УНЗР) - це цифровий, незмінний ідентифікатор людини. Отримати послугу можна лише за умови, якщо батьки на момент народження дитини є громадянами України та хоча б один із них має власний УНЗР. Номер вказано в біометричному закордонному паспорті або на ID-картці. УНЗР надає доступ доступ до електронних сервісів і послуг.

РНОКПП та УНЗР дитини, замовлені через єМалятко, записуються до свідоцтва про народження.

Серед додаткових послуг, що найчастіше обирають батьки, є внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться в центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я, а також призначення державної допомоги при народженні дитини.