Ц
Ц
A
A
A+

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Працівники юстиції Рівненщини продовжують вручати ювілейні документи!


19-11-202009:48

Працівники юстиції Рівненщини продовжують вручати ювілейні документи!

Місяць листопад виявився щедрим на ювілейні цифри у Рівному, тому радо ділимося з вами ще одним досягненням. 18 листопада в КЗ «Міський будинок культури» у Рівному урочисто видали 500 свідоцтво про одруження, в рамках пілотного проєкту «Шлюб за добу». Наречені Олександр та Еліна стали пів тисячною рівненською парою, які цьогоріч зареєстрували шлюб у скорочені терміни. Свідоцтво про шлюб вручила заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Мністерства юстиції (м.Львів) - Оксана Сальчук.
Загалом з початку 2020 року працівники Рівненського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану зареєстрували 1624 шлюбів, з них 500 в рамках проєкту «Шлюб за добу». Відтак, у порівнянні зі звичайною державною реєстрацією, 31% наречених обласного центру обирають «Шлюб за добу».
Нагадуємо, що даний сервіс дозволяє обрати бажану дату державної реєстрації шлюбу без зайвих зусиль. Для цього необхідно звернутися із відповідною заявою до організаторів церемонії у своєму регіоні. Після цього закоханим потрібно обрати зручні дату та час і надати необхідні документи.
До слова, у Рівненській області скористатися послугою «Шлюб за добу» можна у Рівному, Дубні і Сарнах. Зокрема, безпосередньо у Рівному такі церемонії державної реєстрації проходять в КЗ «Міський будинок культури» та в залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії.
Усю необхідну інформацію про проєкт можна дізнатися за посиланням: